Nauczyciele miłości – MIKOŁAJEK

Udało się!!!

Po 2,5 roku od pierwszej myśli i idei o nauczycielach miłości zakończyłam mój fotograficzny projekt. Trudno mi uwierzyć, że to już koniec tej niezwykłej przygody, ale myślę, że każdy koniec to przecież jakiś początek…

Nauczyciele miłości to zbiór kilkunastu sesji rodzinnych oraz poruszających historii dzieci z różnymi niepełnosprawnościami. To właśnie dzieci stały się nauczycielami miłości dla swoich najbliższych, a miłość oraz akceptacja i działanie dały tym rodzinom ogromną siłę do walki o sprawność tych dzieci, o uśmiech, o „normalność”… Wszystkie te historie bardzo mnie poruszyły i wierzę, że staną się także dla Was inspiracją.

A wszystko zaczęło się od pewnego małego Mikołajka – chłopca, który odmienił w niezwykły sposób moje życie, nadał mu wielki sens i wskazał mi wraz ze swoimi narodzinami właściwy kierunek myślenia – pozytywnego myślenia. Mój Mikołajek jest moim największym i najprawdziwszym nauczycielem miłości. Nie mogło być więc inaczej – stał się jednym z bohaterów tego projektu.

Wszystkie sesje z projektu Nauczyciele miłości możecie zobaczyć na www.beatamuchowska.com

A oto nasza sesja rodzinna <3

Bałtyk, 2019 r.

Comments are closed