Podaruj 1% podatku Mikołajkowi

Nowy Rok już na dobre się rozgościł, a wraz z nim ponownie rozpoczynamy kampanię 1% dla naszego Mikołajka. Musimy to zrobić, choć pewnie nikomu z nas nie przychodzi to łatwo. On jednak jest dla nas całym światem, a całą możliwość działania, terapii i edukacji mamy właśnie dzięki Wam i Waszej hojności.

Środki, które są potrzebne na prywatne rehabilitacje, sprzęty ortopedyczne czy niezbędne dla rozwoju turnusy… tego wszystkiego nie bylibyśmy w stanie sfinansować, gdyby nie to niezwykłe narzędzie jakim jest 1% podatku!

To tak niewiele – a tak bardzo wiele dla wszystkich, którzy wspierają swoje niepełnosprawne dzieci! Wybierzcie swój cel i nie zapomnijcie wypełnić tych 2 rubryczek w rozliczeniu! To zmienia świat!

Jeśli wybierzecie w tym roku Mikołajka, to jestem pewna, że On Was nie zawiedzie! Robi ogromne postępy, zwłaszcza intelektualne w ostatnim czasie i każdy kolejny turnus to obecnie wielki milowy krok w jego rozumieniu świata i komunikacji! A czy to w życiu nie jest najważniejsze?

Dziesiątki godzin logopedii, terapii zajęciowej, stymulacji wielozmysłowej czy terapii metodą Tomatisa… to nas czeka w 2021! Dlatego prosimy Was o tę cegiełkę!

Przekażcie proszę znajomym, może sąsiadce, która nigdy nie wypełniła rubryczek o 1%, może Wasza księgowa wypełniając pity nie otrzymuje informacji, na kogo przekazać tę darowiznę… Wystarczy,  że przekonacie 1 osobę! To naprawdę wiele!

Dziękujemy!!!

KRS 0000037904

cel szczegółowy: 32102 Muchowski Mikołaj